Jakie są rodzaje biustonoszy dla nastolatków?

Jakie są rodzaje biustonoszy dla nastolatków?

Jedną z największych decyzji, jakie podejmujesz jako nastolatka lub matka nastoletniej dziewczyny, jest kupno pierwszego biustonosza.

Jeśli zauważyłaś, że twoje piersi poruszają się podczas biegania lub zaczynają odznaczać się przez ubranie, to może nadszedł czas na rozpoczęcie noszenia biustonosza.

Jakie są rodzaje biustonoszy dla nastolatków?

Wybierz klasyczny stanik dla nastolatki

Wszystko, od wyboru wzoru i koloru, po pomiary pierwszego biustonosza, jest ekscytujące, ale może być również stresujące dla nastolatki. Dodatkowo dziewczynka może czuć się niezręcznie, rozmawiając z mamą lub bliskim krewnym o zakupach pierwszego stanika. Biustonosze sportowe i crop topy to odpowiedni wybór dla nastolatki, gdy nie jest jeszcze gotowa na noszenie standardowego modelu stanika. Noszenie sportowego stanika do ćwiczeń chroni również więzadła podtrzymujące piersi i zapewnia komfort. Biustonosz bez fiszbin lub biustonosz z miękkimi lub delikatnie usztywnianymi miseczkami zapewniają kształt i lepsze wsparcie.

Biustonosze z fiszbinami są odpowiednie dla kobiet, które mają w pełni ukształtowany i rozwinięty biust. Biustonosz usztywniany nadaje piersiom większy kształt, sprawiając, że wydają się pełniejsze. Biustonosz bez ramiączek i wielokierunkowy działa tak samo jak zwykły biustonosz dla nastolatków i pozwala na zdjęcie lub regulację ramiączek. Jest to przydatne, gdy masz na sobie top lub sukienkę i nie chcesz, aby ramiączka stanika były widoczne.

Kiedy wybierasz https://key.com.pl/produkt/klasyczny-stanik-dla-nastolatki/, może się okazać, że musisz przymierzyć kilka, zanim znajdziesz właściwy rozmiar i fason. Dobrze dopasowany biustonosz dla nastolatków powinien leżeć płasko na piersiach, a prawie dwie trzecie biustu powinno być zakryte. Aby to sprawdzić, załóż koszulkę i odwróć się na bok. Jeśli widzisz linię, w której piersi opadają na miseczkę, potrzebujesz większego rozmiaru. Pasek z zapięciem powinien być w jednej linii z fiszbinami z przodu biustonosza. W razie wątpliwości spróbuj przesunąć palcami pod paskiem. Dopóki możesz to zrobić, masz odpowiedni obwód pod biustem. Ale jeśli pasek jest ciasny, spróbuj zwiększyć rozmiar miseczki.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.