Depilacja za pomocą lasera jest skuteczna i bezbolesna

Depilacja za pomocą lasera jest skuteczna i bezbolesna

Depilacja za pomocą wosku, pasty cukrowej czy depilatora elektrycznego mogą być bardzo skuteczne jako metody tymczasowego usuwania niechcianego owłosienia, ale może powodować dyskomfort, ból, podrażnienia, stany zapalne i wrastanie włosków w skórę.

Dodatkowo takie sposoby depilacji trzeba powtarzać co kilka tygodni i zapuszczać włoski na co najmniej jeden centymetr.

Depilacja za pomocą lasera jest skuteczna i bezbolesna

Umów się na depilację laserową okolic bikini

Wybierając depilację laserową mamy pewność, że jest to metoda na pozbycie się nadmiernego owłosienia nie tylko skuteczna, ale również bezbolesna. Istnieje kilka czynników, które mogą wpływać na liczbę wymaganych sesji depilacji laserowej. Przede wszystkim włoski lepiej reagują na zabieg laserem, gdy są w fazie wzrostu. Ponieważ włoski na naszych ciałach nie znajdują się w tym samym momencie cyklu, może być potrzebnych kilka zabiegów, aby odnieść spodziewane rezultaty. U wielu osób kilka sesji depilacji laserowej może zmniejszyć od 60 do 80 procent włosków poddanych zabiegowi. Włoski, które odrastają, są na ogół cieńsze lub rzadsze. Wyniki mogą otrzymać się od kilku miesięcy do kilku lat. Ta zmienność wynika z faktu, że gęstość włosków i wzorce wzrostu u każdej osoby są wyjątkowe.

Aby ustalić, czy depilacja laserowa jest dla ciebie właściwą opcją, należy skonsultować się ze specjalistą od zabiegów depilacji laserowej w gabinecie kosmetycznym. Może on polecić laser oraz jego moc, która lepiej odpowiada twoim potrzebom, lub zaproponować alternatywną procedurę, taką jak elektroliza. Nie ma żadnych przestojów związanych z depilacją laserową, a bezpośrednio po zabiegu można powrócić do swoich codziennych zajęć. Jeśli jednak masz opaleniznę, musisz poczekać, aż całkowicie zniknie ze skóry, zanim poddasz się zabiegowi depilacji laserowej. Musisz także chronić depilowany tą metodą obszar przed słońcem przez co najmniej tydzień, aby zapewnić najbezpieczniejsze i najlepsze rezultaty.

Obecni bardzo popularna wśród kobiet jest depilacja laserowa bikini – Depilacja.pl to strona, na której możesz szybko umówić wizytę w wybranym salonie kosmetycznym w twoim mieście. Można w ten sposób uzyskać bezpieczne i w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb zabiegi depilacji laserowej.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.