Jak zastąpić ubytki w jamie ustnej?

Jak zastąpić ubytki w jamie ustnej?

Pacjenci którzy stracili zęby, mogą obecnie liczyć na profesjonalne rozwiązania które pozwolą im odzyskać dawny uśmiech.

Oczywiście w tym przypadku jest to także problem zgryzu, dlatego też warto skorzystać z nowoczesnych rozwiązań jakie daje nowoczesna implantologia. Możemy stosować w tym przypadku tytan który jak wiadomo jest bardzo wytrzymałym materiałem, dodatkowo także stosuje się różnego rodzaju tworzywa, które jeszcze niedawno były stosowane w lotnictwie.

Jak zastąpić ubytki w jamie ustnej?

Z czego wykonane są nowoczesne implanty?

W skrócie można powiedzieć iż implant jest to tytanowa śruba która montowana jest zamiast korzenia naszego zęba, umieszczamy ją w kości, następnie kiedy implant się przyjmie umieszczana jest korona czyli ząb który widzimy na co dzień. Oczywiście można także wykorzystać kilka śrub punktowych, z pewnością lekarz który zajmuje się implantami będzie wiedział w jaki sposób fachowo umieścić je w naszym przypadku. Warto zwrócić uwagę aby korona protetyczna wyglądała tak jak naturalne zęby.

Naturalnie korona można być przymocować także do innych zębów, w tym przypadku mogą być to korony metalowe, akrylowe, możemy zastosować łatwo koronę w odcieniu naszych zębów. Oczywiście często stosuje się również korony metalowe pokryte akrylem lub też korony ceramiczne wykonane z porcelany. Sprawia to że tego rodzaju korona jest bardzo estetyczna ponieważ imituje naturalny odcień, jest to obecnie najpopularniejszy rodzaj korony. Obecnie wykorzystuje się wiele nowoczesnych metod które pozwalają na idealne dopasowanie korony do reszty naszego uzębienia, w tym przypadku można przykładowo skorzystać ze skanu 3D, dodatkowo także wykonuje się specjalistyczne zdjęcia RTG.

Dzięki temu nasze nowe zęby będą wyglądały tak jak pozostałe, nie będę odróżniały się od pozostałych zębów, dlatego też warto zastosować nowoczesne implanty bielsko jest miastem gdzie znajdziemy odpowiedni gabinet chirurgii stomatologicznej w którym będziemy mogli liczyć na wykonanie bardzo profesjonalnych implantów.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.