Nabierzmy formy dzięki tym sprawdzonym strategiom fitness

Nabierzmy formy dzięki tym sprawdzonym strategiom fitness

Wyznaczenie sobie wielkiego celu, takiego jak przebiegnięcie maratonu lub zrzucenie 100 funtów, może nie być najlepszym sposobem na uzyskanie formy.

Te cele mogą wydawać się przytłaczające i powodować rezygnację, gdy nie widzisz natychmiastowych rezultatów. Zamiast tego wyznacz małe, osiągalne cele, które możesz stopniowo włączać do swojego stylu życia.Znalezienie docelowego tętna może sprawić, że Twoje treningi będą bardziej efektywne. Docelowe tętno to tętno, przy którym organizm zużywa najwięcej tlenu, a zatem spala najwięcej kalorii. Idealnie docelowa stawka wynosi około 60 procent maksymalnej stawki. Możesz uzyskać przybliżone obliczenie maksymalnego tętna, odejmując swój wiek od liczby 220.Trening siłowy jest niezbędny w dobrze ukształtowanym programie fitness. Chociaż nie każdy program musi koncentrować się na budowaniu masy mięśniowej, jak zawodowy sztangista, trochę uwagi na trening siłowy jest konieczne w przypadku każdego schematu fitness. Trening siłowy ujędrnia mięśnie i sprawia, że ​​pracują wydajniej. Ma to pozytywny wpływ na ogólny stan zdrowia i kondycję nawet przy najmniejszych poziomach treningu siłowego.Jeśli chcesz uzyskać świetne wyniki podczas treningu siłowego, upewnij się, że zawsze zmieniasz swoje techniki. Nie trzymaj się tych samych kilku ćwiczeń. Nawet jeśli celujesz w tę samą grupę mięśni, powinieneś spróbować innego ćwiczenia, cięższych lub lżejszych ciężarów lub różnych poziomów intensywności. W ten sposób możesz w pełni wykorzystać swój trening.Naprawdę dobrym sposobem na poprawę kondycji jest umieszczenie w domu zdjęć idealnego ciała. Dzięki ciągłej świadomości tego, jakie ciało chcesz mieć, będziesz bardziej skłonny do trzymania się swoich celów fitness. Możesz wykazać się kreatywnością w miejscu, w którym umieścisz te zdjęcia.Całodobowa siłownia może być przydatnym sprzymierzeńcem w walce o totalną sprawność. Chociaż ustalenie spójnej rutyny ćwiczeń jest dobrą rzeczą, co jeśli harmonogram niedoszłego maniaka fitness nakazuje mu, aby ćwiczył tylko o drugiej w nocy? Umieszczenie zawsze otwartej siłowni pomaga ćwiczącym pracować według nietypowych harmonogramów bez poświęcania ich celów fitness.Taniec tańca Michaela Jacksona Thriller to świetny sposób na dopasowanie i ćwiczenie na imprezach tanecznych na Halloween. Wyszukaj „Michael Jackson Thriller” na YouTube.com, aby znaleźć teledysk. Nabierzmy formy dzięki tym sprawdzonym strategiom fitness

Obejrzyj cały film, aby uzyskać pełny obraz.

Następnie zacznij od początku i obserwuj pięć do dziesięciu sekund tańca na raz, ćwicząc ruchy po każdej przerwie. Po trzydziestu sekundach tańca wróć i spróbuj wykonać cały taniec do tego momentu. Ćwicz, aż nauczysz się całej rutyny. Twoi znajomi będą „zachwyceni” Twoimi umiejętnościami tanecznymi!Aby uzyskać bardziej smukłe ramiona, wypróbuj ćwiczenia mające na celu poprawę postawy. Większość ćwiczeń postawy działa na wszystkie główne mięśnie ramion, co pozwala na ich wzmocnienie i ujędrnienie. Spróbuj wyprostować ramiona, aż znajdą się na wysokości ramion, z ugiętymi łokciami i dłońmi do góry. Przytrzymaj tę pozycję przez co najmniej 5 sekund, a następnie zwolnij i powtórz. Wykonywanie tego ćwiczenia co najmniej 3 razy w tygodniu powinno sprawić, że staniesz wyprostowany i Twoje ramiona będą wyglądać świetnie.Nie stracisz tłuszczu tylko ćwicząc mięśnie brzucha. Badania wykazały, że do spalenia zaledwie jednego funta tłuszczu potrzeba około 250 000 brzuszków. To odpowiednik robienia 100 brzuszków codziennie przez 7 lat z rzędu. Zamiast wykonywać całą tę pracę, skup się na różnych obszarach treningu, a zobaczysz bardziej natychmiastowe rezultaty.Jak widać, istnieje wiele lepszych sposobów na stopniowe wprowadzanie fitnessu do swojego stylu życia niż robienie dalekosiężnych celów. Postępuj zgodnie ze wskazówkami wymienionymi w tym artykule, aby dokonać drobnych zmian w stylu życia, aby poprawić swoją kondycję, a zanim się zorientujesz – jeden mały krok na raz – będziesz na dobrej drodze do tego maratonu.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.