Najwspanialsze funkcje Twojego nowego iPada

Najwspanialsze funkcje Twojego nowego iPada

Jednym z najlepiej wykonanych urządzeń jest iPad.

To urządzenie pozwoli Ci robić zdjęcia, nagrywać filmy, pobierać muzykę, przeglądać Internet i nie tylko. Ale jeśli nie jesteś odpowiednio wyedukowany, nie wykorzystasz tego na swoją korzyść. Poniższe wskazówki pomogą właścicielom iPadów dowiedzieć się więcej o swoim urządzeniu i wykorzystać go w pełni.Gdy otrzymasz iPada, jest on ustawiony tak, aby wyświetlać tylko pierwsze dwa wiersze dowolnej wiadomości w trybie podglądu. Pomocne może być obejrzenie większej ilości treści przed otwarciem. Przejdź do Ustawień i wybierz Poczta. Otwórz kartę poczty w aplikacji Ustawienia, a następnie przejdź do Kontakty > Kalendarz. Tam wybierz liczbę wierszy do podglądu, korzystając z opcji „Podgląd poczty”.Możesz robić zrzuty ekranu tego, co robisz na iPadzie. Naciśnij przycisk home, a następnie uśpij/obudź się. Zrzut ekranu zostanie natychmiast zrobiony i zapisany w Twojej galerii zdjęć. Zrzuty ekranu możesz następnie wysłać znajomym pocztą e-mail, aby pokazać im różne funkcje iPada.Chcesz szybko wyciszyć iPada? Spróbuj tego. Wystarczy przytrzymać przycisk głośności przez dwie pełne sekundy. To szybki sposób na wyciszenie tabletu. Przytrzymaj go jeszcze raz, aby przywrócić głośność.Czy wiesz, że możesz wydrukować dokumenty, które masz na iPadzie? Musisz kupić drukarkę obsługującą AirPrint. Będąc w pobliżu drukarki, przejdź do menu udostępniania i wybierz drukarkę. Najwspanialsze funkcje Twojego nowego iPada

Jeśli masz komputer Mac, możesz pobrać aplikację o nazwie Printopia, aby wysyłać zadania drukowania do drukarki podłączonej do komputera Mac.Jeśli zmagasz się z czasem pracy baterii iPada, nie martw się.

Po pierwsze, zamknij wszystkie programy, których nie używasz. W miarę możliwości utrzymuj jasność na niskim, ale wygodnym poziomie. Na koniec pamiętaj o wyłączeniu wszelkich programów muzycznych, których nie używasz.W przeciwieństwie do komputera osobistego, w którym musisz stale martwić się wirusami i oprogramowaniem szpiegującym, iPad jest niesamowicie dobrze chroniony przed tymi rzeczami. Pamiętaj, aby aktualizować swoje urządzenie tak często, jak to możliwe, ale ogólnie nie musisz się martwić o zniszczenie iPada przez niebezpieczne surfowanie po sieci lub pobrane aplikacje.Kup niestandardowe etui do iPada. Te etui wyglądają jak okładki książek i umożliwiają korzystanie z iPada bez wyjmowania go. Etui chroni Twój drogi sprzęt, jeśli przypadkowo go upuścisz. Ułatwia również noszenie delikatnego sprzętu.Jednym ze sposobów znacznie szybszego i wydajniejszego monitorowania głośności na iPadzie jest użycie przycisku blokady w celu wyciszenia urządzenia. Możesz także nacisnąć i przytrzymać przycisk głośności, aby szybko go zmienić. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że przycisk blokady jest przyciskiem wyciszania i że przycisk głośności może działać szybciej po naciśnięciu i przytrzymaniu.Czy wiesz, że możesz użyć aplikacji Mapy Google, aby zobaczyć Street View? Zacznij od wyszukiwania, a zobaczysz czerwoną pinezkę. Jeśli naciśniesz pinezkę i wybierzesz ikonę osoby, załaduje się Street View.Czy denerwuje Cię wyskakujące okno sieci Wi-Fi na iPadzie? Możesz je faktycznie wyłączyć. Otwórz ustawienia i poszukaj Wi-Fi. Przejdź do obszaru „poproś o dołączenie do sieci” i wyłącz go. Nie oznacza to, że nie możesz już dołączać do sieci. To ustawienie po prostu wyłącza losowe powiadomienia, całkowicie nie łącząc się z sieciami.Twój iPad powinien być dla Ciebie od razu bardziej wartościowy, teraz, gdy przeczytałeś wskazówki z tego artykułu. Zapamiętaj wskazówki tutaj i upewnij się, że udostępniasz je innym posiadaczom iPadów. Im więcej masz wiedzy, tym lepiej będziesz wyposażony, by pomagać innym ludziom.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.