Auto jest naszą wizytówką, dbaj o nie.

Auto jest naszą wizytówką, dbaj o nie.

Niestety dla większości z nas auto to tylko narzędzie dzięki któremu przemieszczamy się z punktu początkowego A do punktu końcowego B.

Większość z nas nie dba o to by było ono czyste, w świetle mieniło się swoim pięknym lakierem, przód samochodu był wolny od obrzydliwych rozbryzganych owadów, a felgi razem z oponami nie były zapaćkane błotem. Idąc dalej nawet większość firm mając swoich przedstawicieli nie do końca dba o to by auta którymi się poruszają były zawsze czyste. Jeżdżąca brudna wizytówka firmy to jeden z najgorszych ruchów marketingowych jaki można popełnić. Dbanie o czystość auta, którym podróżujemy powinna być obowiązkowa, niejednokrotnie widzimy tak zabrudzone auta, że zachodzimy w głowę z pytaniem czy dany kierowca cokolwiek widzi przez przednią szybę.
Jak jednak dbać o swoje auto? Jak je pielęgnować od zewnątrz, a więc jak zachować blask nadwozia naszego auta? Sposobów jest naprawdę wiele. Auto jest naszą wizytówką, dbaj o nie.

Przede wszystkim co najmniej raz na miesiąc powinniśmy zadbać o to, by nasze auto zostało porządnie umyte.

Nie mówimy tutaj oczywiście o spłukaniu nadwozia na bezdotykowej myjni samoobsługowej, a o porządnym umycie karoserii z wykorzystaniem odpowiedniego szamponu, gąbki do mycia ręcznego i ściereczek do wysuszenia auta. Po taki zabiegu powinniśmy zaopatrzyć się miedzy innymi w Quick Detailer, co znaczy w wolnym tłumaczeniu szybki nabłyszczasz, szybki wosk. Dzięki takim preparatom karoseria naszego samochodu nabierze blasku tak jakby samo co została nawoskowana. Efekt takich produktów utrzymuję się nawet do trzydziestu dni w zależności od warunków pogodowych na zewnątrz. Dodatkowo warto pomyśleć o oponach w naszym samochodzie. Istnieje wiele specjalistycznych produktów, które mogą wyciągnąć barwę czerni naszych opon w taki sposób, że będą wyglądały jak nowe. Te i wiele innych produktów znajdziesz na stronie https://detailingstore.pl/16-pielegnacja-nadwozia, dlatego nie zwlekaj i już dziś zainteresuj się swoich samochodem.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.