Wskazówki i informacje dotyczące skutecznego planowania ubezpieczeń

Wskazówki i informacje dotyczące skutecznego planowania ubezpieczeń

Posiadanie ubezpieczenia właściciela domu jest często wymogiem przed zatwierdzeniem pożyczki lub kredytu hipotecznego, ale może to być dość kosztowne.

Istnieją pewne aspekty, o których musisz zadbać, aby były zawsze uwzględnione w Twojej polisie. Ten artykuł zawiera proste wskazówki, jak zachować ochronę, jednocześnie utrzymując roczne składki na ubezpieczenie domu na minimalnym poziomie.Uważaj na wszelkie umowy o zachowaniu poufności lub poufności przedstawione podczas roszczenia ubezpieczeniowego. Możesz nieświadomie zrezygnować z maksymalnych dozwolonych świadczeń. Pamiętaj, aby najpierw skonsultować się z prawnikiem, aby upewnić się, że to, co podpisujesz, jest zgodne z prawem i uczciwe dla wszystkich stron.Prowadź pisemny dziennik każdej rozmowy, którą prowadzisz z firmą ubezpieczeniową, w tym datę, godzinę i długość rozmowy. Zapewni to, że ty i firma ubezpieczeniowa jesteście na tej samej stronie na temat tego, co zostało powiedziane. Zapisanie tych informacji może również pomóc w osiągnięciu ugody w przypadku niewłaściwego postępowania ze strony towarzystwa ubezpieczeniowego.Aby znaleźć najlepszą ofertę swojego ubezpieczenia, porównaj, ile różne firmy ubezpieczeniowe będą Cię obciążać. Możesz znaleźć recenzje i cytaty online lub w lokalnym dziale ubezpieczeń stanowych. Gdy już zadowolisz się firmą ubezpieczeniową, nie wahaj się przejść do innej, jeśli cena wzrośnie.Płać za drobne roszczenia sam. Nawet jeśli otrzymasz zwrot kosztów za szkody, Twoje składki mogą wzrosnąć do poziomu, który będzie kosztował więcej niż opłacenie kosztów szkód z własnej kieszeni. Niektóre firmy nagradzają Cię rabatami po wielu latach bez roszczeń. Twoje pełne ubezpieczenie będzie nadal dostępne w przypadku poważnego incydentu.Ubezpieczenie najemców to świetny sposób na ochronę Twoich rzeczy przed kradzieżą lub pożarem w Twoim budynku. Ubezpieczenie wynajmującego zastępuje tylko jego własność. Cała Twoja własność nie jest objęta ubezpieczeniem, co może pozostawić Cię bez ubezpieczenia, jeśli nie jest ono ubezpieczone. Uzyskanie ubezpieczenia jest łatwe i niedrogie w przypadku jeszcze wyższych kwot ubezpieczenia.Dowiedz się, jak działają różni sprzedawcy ubezpieczeń, aby zrozumieć ich metody sprzedaży. Planiści i agenci ubezpieczeniowi zarabiający tylko na prowizję zarabiają tylko wtedy, gdy kupujesz ich produkty. Wskazówki i informacje dotyczące skutecznego planowania ubezpieczeń

Płatni planiści pobierają opłatę za swoją pomoc i otrzymują prowizję od kupowanych produktów.

Płatny planista pobierze opłatę za poradę, ale nie sprzedaje produktów bezpośrednio.Kiedy polujesz na ubezpieczenie dla zwierząt domowych, dokładnie przeanalizuj firmy. Firmy ubezpieczeniowe dla zwierząt domowych mają bardzo wysoki wskaźnik awaryjności, więc chcesz znaleźć firmę, która istnieje od jakiegoś czasu. Im dłużej firma działa na rynku, tym bardziej można jej zaufać.Rozważ zapisanie się do programu ubezpieczenia o skróconym okresie. Ten rodzaj ubezpieczenia ma na celu uzupełnienie Twoich inwestycji, jeśli miałbyś odejść, zanim inwestycje osiągną określony poziom. Im wyższa inwestycja rośnie, tym bardziej przystępna staje się miesięczna składka. Dzięki temu rodzajowi ubezpieczenia zaoszczędzisz pieniądze przez cały okres obowiązywania Twojej polisy.Upewnij się, że ubezpieczenie najemcy obejmuje kradzież oraz klęski żywiołowe. Ubezpieczenie Najemcy prowadzi mnie siecią wyłączeń. Antyki lub przedmioty z wyższej półki mogą być wyłączone z ochrony lub możesz nie być objęty ubezpieczeniem w przypadku kradzieży lub zalania. Upewnij się, co dokładnie obejmuje Twoja polisa, a czego nie.Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby upewnić się, że stawki ubezpieczenia właściciela domu są tak niskie, jak to tylko możliwe. Upewnij się również, że często rozglądasz się i zwracaj uwagę na rzeczy w okolicy, które mogą pomóc w obniżeniu stawek premium. Chociaż zawsze powinieneś szukać sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy, upewnij się, że nie ograniczasz zasięgu, który jest niezbędny dla Twojego domu.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.